Ferrari

Odpovědět
marklukes
Příspěvky: 856
Registrován: 02 kvě 2009, 11:19
Bydliště: Tachov

Ferrari

Příspěvek od marklukes »

Byl jsem teď o víkendu v Monze na F1 a chtěl bych na to mít památku. Ferrari F1-75 se žlutými doplňky a hlavně nápisem Ferrari na zadním křídle. Problém je, že jediné, co jsem našel, že se chystá do výroby, je Bburago. a to v 1:43 fakt nechci. Spark dělá všechny ostatní formule, je ne Ferrari. Nenapadá vás výrobce, u kterého je reálná výroba, abych to mohl sledovat a neuniklo mi to? Rozumně, tak do 100 éček, žádné BBR a podobné. Díky.

Uživatelský avatar
EasyDaviD
Příspěvky: 915
Registrován: 16 kvě 2009, 00:11
Bydliště: Opava ČR, Stará Ľubovňa SR

Re: Ferrari

Příspěvek od EasyDaviD »

Problém s Ferrari je, že licenciu drží žiaľ Bburago a tým to hasne :( . Jediné možnosti sú práve BBR, Looksmart, GP Replicas (historické), Tecnomodel (historické) a Brumm - žiadne nové, IXO - už žiadne nové. Ferrari to s Bburagom pre zberateľov riadne po...
Škoda 1:43 a 1:18, Tatra 1:43, rally 1:43 + srdcovky 1:čokoľvek

marklukes
Příspěvky: 856
Registrován: 02 kvě 2009, 11:19
Bydliště: Tachov

Re: Ferrari

Příspěvek od marklukes »

Bburago ..., no co dodat. Takže upomínka asi bude vítězný Red Bull od Sparku v únoru, už ho avízovali.

marklukes
Příspěvky: 856
Registrován: 02 kvě 2009, 11:19
Bydliště: Tachov

Re: Ferrari

Příspěvek od marklukes »

No tak zatím avizovalo Ferrari z Monzy 2022 Bburago a Look Smart. 1:43 Bburago jsem zavrhnul hned. Ale mám dilema: 1:43 Look Smart (€110) nebo 1:18 Bburago (€90)? Chci to jako upomínku na závod, kde jsem byl, takže měřítko neřeším, ani ten rozdíl 20 eček neřeším. Co byste vzali vy? Díky předem za jakýkoli názor.

H+H+
Příspěvky: 2037
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: Ferrari

Příspěvek od H+H+ »

Look Smart. Je sběratelsky zajímavější. Bburago mám pořád spojené s regálem hraček v supermarketu. Uznávám, možná je to předsudek 😊.

Uživatelský avatar
EasyDaviD
Příspěvky: 915
Registrován: 16 kvě 2009, 00:11
Bydliště: Opava ČR, Stará Ľubovňa SR

Re: Ferrari

Příspěvek od EasyDaviD »

Záleží aké miesto (ako spomienku) mu nájdeš vo svojej zbierke ;) . Ak by som chcel ale v prvom rade model, tak LookSmart - ono to Bburago v 1/18 nebude mať viac detailov ako 1/43 LookSmart, naopak detaily budú spracované hrubšie ;) . Ak by som to bral ale vyložene iba ako spomienku, tak by som uvažoval aj o Bburagu, ale nakoniec by asi aj tak vyhral LookSmart :) .
Škoda 1:43 a 1:18, Tatra 1:43, rally 1:43 + srdcovky 1:čokoľvek

Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrari

Příspěvek od Dali.B »

Bburago NEE. Za mě taky Looksmart. ;)

carabo
Příspěvky: 253
Registrován: 22 lis 2009, 22:27

Re: Ferrari

Příspěvek od carabo »

Zdravím

Tiež som za Looksmart ak má človek na to prostriedky, len chcem upozorniť, že bburago prešlo tiež určitým vývojom, a napr. modely 1/43 signature sú veľmi slušne zvládnuté, určite ak sa človek zapozerá a hľadá do max detailov tak chyby nájde ale určite to už nie je hračka z minulosti.

Nie je to Ferrari ale je to formula, možno recenzia pomôže.

https://www.youtube.com/watch?v=Rfu2QSGOteo

marklukes
Příspěvky: 856
Registrován: 02 kvě 2009, 11:19
Bydliště: Tachov

Re: Ferrari

Příspěvek od marklukes »

Díky za názory pánové. Look Smart avizujou až na březen 2023, tak se na něj asi počkám.

rallymag
Příspěvky: 36
Registrován: 19 kvě 2011, 13:28
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Ferrari

Příspěvek od rallymag »

Nedám dopustit na BBR, mám objednané oba piloty. Sice skoro 180 eurokorun za kus, ale zatím každý takový model se časem zhodnotí.

Odpovědět

Zpět na „Sběratelské modely 1/43“