Modely 1:50

Uživatelský avatar
jozefbicar
Příspěvky: 75
Registrován: 22 led 2012, 19:56
Bydliště: Vikartovce okr.Poprad

Re: Modely 1:50

Příspěvek od jozefbicar »

Zdravím....
Tak pozeram ze sa to tu moc nerozbehlo...asi je nas moc malo co zbierame taketo modely...
Ja som tiez trosku stagnovla lebo prednost mali veterany a ferrari ale opat som pri truckoch....
v pondelok cakam tychto dvoch krasavcov od WSI...uz sa tesim....
ak mate niekto nejake novinky tak sem snimi nech sa to tu rozbehne :)
(nefunkční link odstraněn adminem)

elixir
Příspěvky: 187
Registrován: 20 led 2010, 02:47

Re: Modely 1:50

Příspěvek od elixir »

Nadherne kusky. Scanie su moje srdcovky. Mozem sa spytat na kolko vide jeden takyto model. Chcem trosku rozsirit zbierku truckov. ;)

Uživatelský avatar
jozefbicar
Příspěvky: 75
Registrován: 22 led 2012, 19:56
Bydliště: Vikartovce okr.Poprad

Re: Modely 1:50

Příspěvek od jozefbicar »

Zdravím....
Tak jedna taka pekna mašinka stoji 59€ + posta....
je to myslim si dobra cena....skoda ze sa nerobia vacsie....

elixir
ake nakladiaky zbieras? ja by som stym chcel konecne zacat naplno len sa neviem rozhodnut....
zatial mam doma plastove stavebnice kamionov 1/25-1/24 ale stym uz koncim lebo to berie sa...ra...moc miesta

Uživatelský avatar
Lada v8
Příspěvky: 49
Registrován: 02 kvě 2009, 21:14

Re: Modely 1:50

Příspěvek od Lada v8 »

Ahoj všem tak nějaké novinky by byly. SCANIE které máš na fotkách jsou již ve vitrínce a také k nim přibyl jeden Actros MP3 APB PLzeň. Jediný problém je že mi sem nejdou vložit fotky. Musím to zkusit jinak. Ahoj Láďa

Uživatelský avatar
jozefbicar
Příspěvky: 75
Registrován: 22 led 2012, 19:56
Bydliště: Vikartovce okr.Poprad

Re: Modely 1:50

Příspěvek od jozefbicar »

No...ja som sa knim dostal az teraz...predbehli ich veterany v 1/18....
Ale teraz cakam dalsi tyzden zase Daf...takze sa to tu pekne rozrastie tak ako u mna na policke :)
takze takyto Dafík sa ku mne blizi...
(nefunkční link odstraněn adminem)

elixir
Příspěvky: 187
Registrován: 20 led 2010, 02:47

Re: Modely 1:50

Příspěvek od elixir »

jozefbicar píše:Zdravím....
Tak jedna taka pekna mašinka stoji 59€ + posta....
je to myslim si dobra cena....skoda ze sa nerobia vacsie...
Ja zbieram hlavne Scanie. Nemam ich sice nejako vela, ale chcem rozsirovat zbierku. S tymi stavebnicami som sekol pretoze to naozaj zabera strasne vela miesta. Clovek to nema za chvilu kam davat. :D Chem sa opytat odkial kupujes tieto modely? Tie Scanie sa mi strasne pacia. Hlavne ta cierna. Tu by som si chcel kupit. Aby som nezabudol ten DAF je uzasny. Ked ti pride mohol by si ho pofotit a postnut na forum? Dik. ;)

Uživatelský avatar
jozefbicar
Příspěvky: 75
Registrován: 22 led 2012, 19:56
Bydliště: Vikartovce okr.Poprad

Re: Modely 1:50

Příspěvek od jozefbicar »

elixir....

tak modely nakupujem uz len cez stranku
http://kovovemodely.cz/
postovne je trosku nanic kvoli tomu ze sme iny stat no tie modely ktore niesu v ponuke sa daju objednat a tak tri-styri tyzdne cakas nez pridu na sklad a potom uz idu k tebe na dobierku...
Velmi dobra spolupraca....Ten Pan co ma ten obchod sa tomu velmi rozumie a tak vie aj poradit ohladom modelov...
Maju tam aj par scanii tak mozno si urcite vyberies...
Ja tiez pomali koncim s plastovymi kamionmi fakt zaberaju kopec miesta ale cakam este na jednu novinku teda presnejsie dve a potom uz padla ak sa neobjavi nejaka zaujimava novinka zase...presiel som na resinove Tatry od MMK sice cena je strasna ale tatru len tak nekupis hocikde...
No tie mini kamiony su natom este lepsie...lepsiu kvalitu ako WSI alebo TWH ci SWORD som nevidel....fakt su krasne...
co sa tyka toho Dafa tak rok som nanho cakal :) a teraz je uz vypredany...
ale mozem ti odporucit stranku http://www.wsi-models.com/en/1-50-verwacht a ja si tam vyberam a potom to objednavam cez tu cesku stranku cena je presne ta ista ako na stranke alebo vysia podla dopravy...a posty...inak na tej stranke je tych scanii mozno stovka alebo aj ovela viac....len si treba prezerat stranky...a pri skoro kazdej je aj foto modelu a realneho auta...
.Daf ked dojde tak urcite nafotim a dam sem foto...

Uživatelský avatar
jozefbicar
Příspěvky: 75
Registrován: 22 led 2012, 19:56
Bydliště: Vikartovce okr.Poprad

Re: Modely 1:50

Příspěvek od jozefbicar »

zdravím...
tak konecne sa nasiel cas na dalsi model....
je to dalsia scania teraz zo serie Show Truck od WSI....
(nefunkční link odstraněn adminem)

Uživatelský avatar
koodl76
Příspěvky: 9
Registrován: 06 led 2013, 14:33
Bydliště: Nové Město pod Smrkem

Re: Modely 1:50

Příspěvek od koodl76 »

jozefbicar píše:No...ja som sa knim dostal az teraz...predbehli ich veterany v 1/18....
Ale teraz cakam dalsi tyzden zase Daf...takze sa to tu pekne rozrastie tak ako u mna na policke :)
takze takyto Dafík sa ku mne blizi...
Obrázek
Ahoj..je to náhoda, ale před lety jsem vedle originálu nakládal v Holansku... :o
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
jozefbicar
Příspěvky: 75
Registrován: 22 led 2012, 19:56
Bydliště: Vikartovce okr.Poprad

Re: Modely 1:50

Příspěvek od jozefbicar »

Super Fotky...
Ak sa nemylim tak vsetky modely od WSI maju realne predlohy...a tato je fakt vynimocne krasna...

Odpovědět

Zpět na „Sběratelské modely 1/43“