Editions Atlas Collections 1:43

Odpovědět
majko01
Příspěvky: 62
Registrován: 22 bře 2010, 08:07

Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od majko01 »

Pánové, u kolegů na jiném fóru jsem objevil tohleto : http://forum.minimodel.cz/viewtopic.php?t=804 .
Nevíte náhodou někdo něco víc ? Já je dnes zkusil kontaktovat mailem, jestli se ozvou hned dám vědět. Jestli to je pravda a vyšlo by to, tak by to byla bomba !!!

VeňaPV
Příspěvky: 146
Registrován: 11 úno 2010, 18:15

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od VeňaPV »

Člověče, ta Tatra vypadá slibně, kvalita sice asi nebude ohromující(za tu cenu), ale hlavně, že se o její ztvárnění někdo pokusil!

vania
Příspěvky: 59
Registrován: 10 úno 2010, 10:59

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od vania »

Kontaktoval jsem atlas editions. Odepsali mi, že objednací lístky na modely se objevují v pátečním blesku.

Drafel
Příspěvky: 47
Registrován: 03 lis 2009, 22:01

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od Drafel »

Ono to určitě bude mít nějaký háček. Třeba jsem si všiml na tom naskenovaném letáku, že musí být min. 5000 objednávek, aby model vyšel. Tak Vám, pánové nevím. Bylo by to super, ale nějak se mi to nezdá. A proč Abrex má Pragu V3S za nejméně 1000 Kč a tady by byla Tatra za 99 Kč vč. balného a poštovného? Opravdu divné. A kde z toho mají zisk? Jestli spíš nejde zase o nějaké sbírání jmen a adres, pro doručování dalších a dalších nabídek. Sejde se nás tedy 5000 zákazníků?

majko01
Příspěvky: 62
Registrován: 22 bře 2010, 08:07

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od majko01 »

Myslím že za pokus objednat to stojí i kdyby to nemělo vyjít, je to zdarma a moje poštovní schránka a pak koš nějaké jejich další nabídky přežije. Kdyby to vyšlo tak máme základ pro další úpravy a předělávky. V kultovkách byla T603 taky jenom za 69 Kč.

vania
Příspěvky: 59
Registrován: 10 úno 2010, 10:59

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od vania »

Drafel píše:Ono to určitě bude mít nějaký háček. Třeba jsem si všiml na tom naskenovaném letáku, že musí být min. 5000 ...
Máš pravdu, teď jsem si toho všiml taky. To se může vzhledem ke způsobu distribuce objednávkových letáků jevit jako problém. Navíc to zřejmě znamená, že modely nejsou vyrobené a čeká se na počet objednávek. Podle mě je to takové testování trhu. Takhle nějak se začaly před časem prodávat "kultovky". Byly k mání jen v některých okresech a zkoušel se zájem.

FKS
Příspěvky: 637
Registrován: 03 čer 2010, 21:28

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od FKS »

Ta Tatra je zajímavá. Ale není tam nikde fotka modelu, takže existence modelu není prokázaná:-) Na druhou stranu snad neslibují něco, co by v reálném čase nebyli schopni dodat. Ten leták bych rád viděl a hned bych to objednal:-) Atlas na svých českých internetových stránkách Tatru nemá. Ale nemá tam ani odkaz na model Jaguaru E-Type, na který už byly letáky, psalo se o tom i tady tady na fóru:

http://www.sberatelemodelu.cz/viewtopic.php ... 3&start=90

Já Jaguára hned objednal, ale zatím nic nepřišlo ani se mi nijak neozvali, žádný e-mail, nic.

V dotazníku (jaké modely si lidé přejí, zaškrtávačka) v prvním čísle Kultovních aut byla uvedena Tatra 138 (to se už tady na fóru také rozebíralo), možná to s tou T148 nějak souvisí, majitelem Atlasu je také DeAgostini.

Jestli testují zájem jen v některých novinách (a že zrovna v Blesku...) a na internetu vůbec ne, tak je to teda blbost, nic pořádně nezjistí a lidi, kteří by si to rádi objednali, se to nedozví. To teda nechápu.

kult
Příspěvky: 319
Registrován: 03 kvě 2010, 11:40

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od kult »

přesně kdyby to dali spoň do nějakýho motoristickýho plátku!!!!to ty letáky mohli dát rovnou do mateřídoušky :oops:emailem to objednat nejde :!: jak mi napsali

Uživatelský avatar
EasyDaviD
Příspěvky: 915
Registrován: 16 kvě 2009, 00:11
Bydliště: Opava ČR, Stará Ľubovňa SR

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od EasyDaviD »

Tato nabídka platí do 30.6.2011 :D , takže ešte 3/4 roku model asi nebude :( . No každopádne ten Blesk som aj tak prešvihol, snáď to dajú ešte niekedy znovu.
Škoda 1:43 a 1:18, Tatra 1:43, rally 1:43 + srdcovky 1:čokoľvek

Barťák
Příspěvky: 290
Registrován: 22 pro 2009, 14:09

Re: Editions Atlas Collections 1:43

Příspěvek od Barťák »

Připadá mi to i jako dobrej způsob,jak zvýšit prodej těch podpalovejch novin Blesk.Aby sis mohl objednat model,musíš mít kupon,tudíš si musíš koupit Plesk...trapas.Něco tam fakt nehraje.Ale objednám to ;) za pokus to stojí.

Odpovědět

Zpět na „Sběratelské modely 1/43“