TATRA 603

Odpovědět
ja1
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2013, 11:12

Re: TATRA 603

Příspěvek od ja1 »

T603 píše:
30 črc 2021, 15:13
A mi stále nic nepřišlo. Jen výpisy o nezaplaceni. odeslán výpis o zaplaceni a stále nic. Plus tři telefonáty a a paní, že vše vše je v pořádku. jenom trpělivost.
Jsem na tom úplně stejně.Kopie dokladu o zaplacení zaslány 14.7. Platba byla odeslána složenkou převodem z účtu 29.6.. 19.7.je v kartě zákazníka oznámení, že platba bude se zásilkou,resp. zásilkami spárována , omlouvají se za vzniklou situaci, vše je v pořádku a zásilky budou obnoveny.Následně místo toho přišly dopisem dvě upomínky k zaplacení se složenkami. Takže následoval taktéž telefon na zákaznické centrum (v pořadí třetí uskutečněný) a bylo mě řečeno, že nejde vše hned v systému mají poruchu ,kterou řeší a upomínky posílají automaticky po uplynutí určité doby od zjištění nezaplacení, a také jsem byl ujištěn , že je vše v pořádku, jen mám prý trpělivý.Na zákaznické kartě je však stále předdplatné pozastavené pro nezaplacení zásilky. Trpělivý jsem až dost, ale už toho začínám mít ale dost !!! Je snad měsíc od zaplacení, resp. 14 dní od zaslání potvrzení o zaplacení, které by mimochodem snad měli dohledat oni, když o problému vědí na vyřešení málo? Myslím si ,že z jejich strany je to naprosté ignorování a nedodržení obchodních podmínek, které si mimochodem sami stanovili. Už toho začínám mít opravdu dost,protože mě to stojí zbytečný čas strávený řešením a nemít na telefon pušál, tak i peníze a bez jakéhokoliv výsledku. Nevím ,co si mám o všem myslet ale rozhodně nic o serioznosti De Agostini a je to na podnět pro ČOI k prošetření. Nikdy jsem si takto nikde nestěžoval, ani nevím jestli by se tím něco vyřešilo , ale začínám o tom uvažovat. Protože co jiného, jinak s nima asi nikdo jiný nehne, protože si evidentně dělají, co chtějí.... Předplatné jsem zvolil jak u Tatry ,tak i u Kaleidoskopu ne kvůli dárkúm ( i když T603 Marathon De La Route moc chci),ale především kvůli jistotě ,že budu mít obě edice kompletní a nemusím vydání každého čísla sledovat a shánět, protože ani zamluvení odběru v trafice není jisté,což se jen potvrdilo,když Kaleidoskop od Škody VOS přichází do trafik i jen po jednom kuse !!! De Agostini se vymlouvá na distributora, ale ten dostane jen to co mu De Agostini dodá a víc toho nedostane, prostě nedostane !!!
Naposledy upravil(a) ja1 dne 01 srp 2021, 09:19, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
EasyDaviD
Příspěvky: 915
Registrován: 16 kvě 2009, 00:11
Bydliště: Opava ČR, Stará Ľubovňa SR

Re: TATRA 603

Příspěvek od EasyDaviD »

A práve z obavy možného nespárovania platby - "nezaplatenia" - som si dal automatickú platbu kartou. Tak sa nemôžem stať "neplatičom" aj keď by som mal složenku zaplatenú. Platbu si stiahnu sami automaticky keď je treba a modely (Kaleidoskop) posielajú až po zaplatení - nehrozí pozastavenie kolekcie.
Ale chápem frustráciu, ktorá vznikla nie vlastným zapríčinením a bezmoc jej vyriešenia :( . Niekomu dokonca tvrdili, že spárovanie platby môže trvať až 3 mesiace :o .
Škoda 1:43 a 1:18, Tatra 1:43, rally 1:43 + srdcovky 1:čokoľvek

ja1
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2013, 11:12

Re: TATRA 603

Příspěvek od ja1 »

Tak a moje naštvání na De Agostini dostoupilo vrcholu a trpělivost je u konce.! To si snad v De Agostini dělají srandu! Nejen ,že nejsou schopni od 14.7.,kdy jsem jim poslal kopie kontrolních ústřižků zaplacených složenek uhrazených 29.6.2021, spárovat tuto platbu s odeslanou zásilkoiu, ale místo toho mi dnes 8.8. mi došel výhružný e - mail, že pokud nezaplatím,bude údajná dlužná částka vymáhána soudně se všemi důsledky !!! Tak toho mám opravdu dost! Tímto jednáním se u mě De Agostni zařadilo mezi obyčejné šmejdy!!! To přece není možné,aby takto jednali,když se jedná o jejich problém a komplikovali tak život druhým.Nejen ,že nic nedlužím ( za Svých 60 let jsem nikdy nikomu nedlužil ani korunu), ale zároveň teď mám 33 čísel Tatry 603 za nemalé peníze s nejasnou budocností ,co bude dál.To už opravdu přestává být legrace a je to nejen na podnět ČOI,ale i na trestní oznámení na porušení smlouvy a podvodné jednání !!!

Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: TATRA 603

Příspěvek od Dali.B »

Začal bych asi tou ČOI. ;)
Myslím, že problém bude v tom, že aby zajistili složitou logistiku pro nepředplatitele, museli by někoho zaměstnat, kdo se tomu bude věnovat. Ale přece je třeba maximalizovat zisk nejlépe bez zaměstnanců. Ti jsou přece drazí. Bohužel je to trend dnešní doby, většina dnešních firem už spadá do kategorie šmejdů.

Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: TATRA 603

Příspěvek od Dali.B »

Číslo 41.
Pokračujeme ve "vyšívání" na palubní desce.
312 + 8 = 320
-
IMG_E8826.JPG
IMG_E8827.JPG
IMG_E8828.JPG
IMG_E8829.JPG
IMG_E8830.JPG
IMG_E8831.JPG
IMG_E8832.JPG
IMG_E8833.JPG
IMG_E8834.JPG
Naposledy upravil(a) Dali.B dne 07 úno 2022, 19:43, celkem upraveno 1 x.

petrinza
Příspěvky: 136
Registrován: 08 zář 2017, 10:32

Re: TATRA 603

Příspěvek od petrinza »

Díval jsem se do svého účtu u DeA a obsahem aktuální zásilky bude konečně i šanon za 119,- Kč

T603
Příspěvky: 527
Registrován: 21 úno 2010, 16:32

Re: TATRA 603

Příspěvek od T603 »

Tak v pondělí mi vyhrožovali soudem. Následoval další telefonát a odesláni již potřetí kopie, že mám zaplaceno. dnes mi naskočilo na stránkách ZAPLACENO. :D Tak snad ??

ja1
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2013, 11:12

Re: TATRA 603

Příspěvek od ja1 »

T603 píše:
25 srp 2021, 16:30
Tak v pondělí mi vyhrožovali soudem. Následoval další telefonát a odesláni již potřetí kopie, že mám zaplaceno. dnes mi naskočilo na stránkách ZAPLACENO. :D Tak snad ??


Taky mi po dvou měsících po zaplacení,zaslání kopií potvrzení platby a upomínkách, včetně výhrůžek soudem naskočilo na kartě zákaznika ZAPLACENO. Ale předplatné je stále pozastavené,což nechápu.To jsem zvědav ,co bude dál.Nedivil bych se,kdyby to trvalo další dva měsíce,než zásilky obnoví ,nebo předplatné dokonce vyřadí. Bohužel po těchto zkušenostech,které s De Agostini mám bohužel nejen Já , ale i mnoho dalších, jim už nevěřím ani pozdravení.......

Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: TATRA 603

Příspěvek od Dali.B »

Číslo 42.
Čtyři čudlíky na spodní panel palubní desky.
320 + 5 = 325
-
IMG_E8847.JPG
IMG_E8848.JPG
IMG_E8849.JPG
IMG_E8850.JPG
Naposledy upravil(a) Dali.B dne 07 úno 2022, 19:44, celkem upraveno 1 x.

Dodo 56
Příspěvky: 338
Registrován: 01 dub 2014, 19:12
Bydliště: Chebsko

Re: TATRA 603

Příspěvek od Dodo 56 »

Zdravím , tak dnes doručena 14.zásilka se šanonem a čas.43 až 46 , co jsem reklamoval že nedodaly čas.39až42 v minulé zásilce
což jevíce jak měsíc !!! ,vola jsem operátorům a výsledek Že opomněly vložit do systému !!! , tak že momentálně přerušuji
stavbu dokud nedořeším reklamaci .

Odpovědět

Zpět na „Sběratelské modely 1/12 - 1/8“